دات نت نیوک
شیراز، بلوار سرباز ، جنب سازمان بهزیستی ، طبقه فوقانی کتلت گوارا ، طبقه 2 ، واحد 4
    • 77- 07138380670
    •   09175956588      

 

 

هدف ما

 

رضایت کامل شما در خرید و خدمات      مشاهده محصولات

 

 

 

 

معرفی گروه تاسیساتی یزد تهویه

گروه تاسیساتی یزد تهویه افتخار دارد که با اتکا به سال ها تجربه در زمینه مشاوره و با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص در زمینه فروش و خدمات پس از فروش ، آمادگی همکاری با پروژه های اداری و مسکونی را فراهم آورد. این گروه نمایندگی انواع محصولات اسپلیت کولر گازی را دارد .

 شرکت گروه تاسیساتی یزد تهویه

تاریخ تاسیس :19/03/1392

محور اصلی فعالیت : فروش انواع اسپلیت کولر گازی

مدیرعامل : مهندس سید علی رضا عظیمی

شماره تماس : 09175956588

زمینه های فعالیت

این گروه کلیه مشکلات عدم سرمایش مناسب ساختمان ، عدم آشنایی با ویژگی های فنی محصولات و گارانتی محصول مورد نیاز، انتخاب محصول مناسب ، قیمت های نامناسب تجهیزات و ... جهت ساختمان های مسکونی، اداری و حتی در پروژه های کوچک و بزرگ ساختمانی را با مشاوره حضوری و تلفنی به صورت رایگان با انتخاب دقیق و هوشمندانه برند، ظرفیت، مشخصات فنی، مدل و قیمت مناسب محصولات مورد نیاز شما را برطرف می نماید.

فروش انواع اسپلیت کولر گازی ایرانی و خارجی

امکان سفارش تلفنی

ارائه عاملیت فروش در استان فارس

خدمات پس از فروش اسپلیت کولر گازی های مختلف

بهره گیری از تکنسین های مجرب

پخش لوازم جانبی

کارشناسی رایگان جهت پروژه ها

نصب رایگان دستگاه ها

اهداف و ویژگی های ما

سعی ما در این است که با محتوای تخصصی، و انتشار جامع ترین و کامل ترین اطلاعات و مشخصات فنی، گارانتی شرکتی محصولات ارائه شده، ارسال سریع و خدمات پس از فروش عالی ، توسعه واحد برنامه ریزی فروش ، روابط عمومی و توسعه تیم فروش، آی تی ، دیجیتال مارکتینگ و همچنین فعالیت متفاوت در شبکه های اجتماعی، همراه شما بزرگواران در انتخاب و خرید صحیح ، حس عالی خرید بهینه و هوشمندانه از مجموعه معتبر یزد تهویه را تجربه نمائید.

در حال حاضر با توجه به تنوع و گستردگی محصولات و برندهای ارائه شده در گروه تاسیساتی یزد تهویه از یک طرف و توانایی این مجموعه در ارائه بیشترین تخفیف ها همراه با گارانتی اصلی محصولات شما می توانید کلیه تجهیزات مورد نیاز را در سراسر استان فارس در کوتاهترین زمان از یزدتهویه تهیه نموده و خود را از مشکلات تماس و پیگیری با فروشندگان مختلف معاف نمایید.

همکاران ما
09175956588
مشاور فروش
مشاور فروش
071-38380672
مهندس سید علی رضا عظیمی
مدیرعامل
افتخارات و گواهینامه ها