دات نت نیوک
شیراز، بلوار سرباز ، جنب سازمان بهزیستی ، طبقه فوقانی کتلت گوارا ، طبقه 2 ، واحد 4
    • 77- 07138380670
    •   09175956588      

یزد تهویه : کالای اصل با گارانتی اصل


از آنجا که شرکت یزد تهویه برای تامین کالاهای ارائه شده در دفتر خود، با تولید کنندگان معروف همکاری می نماید، مشتریان این شرکت می توانند مطمئن باشند که کالاهای دارای بسته بندی فابریک و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آنها صورت نگرفته را از یزد تهویه خریداری و دریافت می نمایند.

البته ذکر این مورد لازم است که کشور مونتاژ کننده روی اصل بودن کالا تاثیری ندارد و این نام و برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می کند. به طور مثال در حال حاضر بسیاری از کولرهای گازی و محصولات که یک برند برتر ژاپنی هستند در کشوری دیگر مونتاژ میگردد و علتش این است که هزینه های تولید در بعضی کشورها ارزانتر میباشد.

 

یزد تهویه : گارانتی محصولات


شرکت هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان واردکنندگان قانونی فعالیت می کنند و نام آنها در سایت این وزارتخانه ذکر شده باید گارانتی و خدمات پس از فروش آن کالا را نیز ارائه کنند، بنابراین گارانتی اینگونه شرکت ها، گارانتی معتبر محسوب می شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می توانند گارانتی های معتبر را از نامعتبر شناسایی نمایند.

تمامی کالاهای ارائه شده در یزد تهویه دارای گارانتی های معتبر و اصل می باشند.
بنابراین کلیه محصولات در یزد تهویه با برند اصلی می باشند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی ددر این مرکز به  فروش نمی‌رسد. به این دلیل است که یزد تهویه اصل بودن همه کالاهای خود را تضمین می‌کند.

شما می توانید حس عالی خرید با قیمت های تضمین شده ی هر کالا به همراه گارانتی اصلی  آن را در یزد تهویه تجربه کنید.

نحوه ی تحویل کالا به مشتریان به شرح زیر خواهد بود:
نکته : تحویل کالا در هر گروهی تا جلوی درب ساختمان صورت می گیرد، حمل در داخل طبقات و واحدها در حیطه وظایف شرکت های حمل و نقل نمی باشد. مگر اینگه قبل از ارسال ضمن پرداخت هزینه جداگانه هماهنگی های لازم انجام شود.