دات نت نیوک
شیراز، بلوار سرباز ، جنب سازمان بهزیستی ، طبقه فوقانی کتلت گوارا ، طبقه 2 ، واحد 4
    • 77- 07138380670
    •   09175956588      

روش های ارسال
الف) تحویل کالا در شیراز
تحویل سریع از 2 ساعت تا نهایتا 24 ساعت می باشد. (‏‌ کالاهای که نیازی به سفارش از کارخانه دارند که در این صورت قبل از فاکتور شدن محصول با مشتری هماهنگ می شود و زمان تحویل اعلام می شود) 
ارسال سریع کالا پس از انجام هماهنگی‌های لازم در مورد نحوه ارسال ، تاریخ و زمان تحویل سفارش( قبل از ارسال) با مشتری به یکی از روش های مورد انتخاب مشتری شامل: ارسال با پیک موتوری، ارسال با آژانس، ارسال با وانت و ارسال با کامیون قابل انجام خواهد بود.
پست پیشتاز
سفارش هایی که کالای مورد نظر کوچک بوده و محل تحویل آنها خارج شیراز باشد، می توانند بر اساس درخواست مشتری با سرویس پست پیشتاز ارسال شوند.
ب) تحویل کالا در شهرستان ها:
پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بر اساس محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت خواهد بود.
لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسند.
ارسال از طریق باربری
باتوجه به اینکه معمولاً اغلب دستگاه های سرمایش و گرمایش حجیم بوده و حمل و نقل آنها خصوصاً برای شهرهای دیگر نیازمند استفاده از خدمات باربری می باشد، در بسیاری مواقع ارسال کالا به شهرهای دیگر فقط با استفاده از باربری ها انجام می گردد.

در این روش، کالا به صورت پس کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد. هزینه باربری توسط شرکت های حمل و نقل تعیین و دریافت می گردد و مرسولات برای شهرهای نزدیک تا 24 ساعت، شهرهای دور 48 ساعت و شهرهای خیلی دور تا 72 ساعت توسط باربری ارسال خواهند شد.
با تشکر از حسن اعتماد شما